Zajímavé  semináře


Srdečně Vás zvu na seminář, který Vás provede zákonitostmi Vašeho těla a mysli. Zjistíte jaké okolnosti mají vliv na Vaší energetickou rovnováhu - životní sílu a vitalitu.


Povíme si  o  energetickém systému těla
- jak  je  můžeme  podpořit  vlastními  silami - 
pochopením souvislostí s našimi životními postojiV druhé polovině semináře je relaxační jóga, která nás propojí s léčivou silou a moudrostí vlastního těla. 

Pomůže rozpustit napětí a přivede nás ke zdrojům naší životní energie.


Těším se na setkání s Vámi ! 

Bc. Anna Crhová 

fyzioterapeutka a instruktorka jógy

Ještě váháte, zda-li se účastnit?

Možná Vám pomohou recenze lidí, kteří se podobného semináře zúčastnili.


Mirka Š.

účastnice semináře "Krční páteř"

Milá Aničko, moc ti děkuji za sobotní setkání ve Frymburku. Pro mě to byl jeden z nejlepších seminářů, které jsem kdy absolvovala. Úžasný zážitek! Obrovská energie a já z ní čerpám ještě nyní. Učím se naslouchat svému tělu a toto byl opět další krůček k sebepoznání. Jsem vděčná za toto setkání a těším se na další..." Mirka

Lenka Trešlová

www.dulalenka.cz

Výborný seminář se cvičením a meditací! Anička dobře přivádí účastníky ke svému tělu, jak ho lépe cítit, vnímat a citlivě cvičit. Je moc příjemné ji poslouchat, velmi mě obohatila teoretická část a užila jsem si i meditaci. Z Aničky vyzařuje radost a je znát, že rozumí dobře tomu, co dělá a dělá to celým srdcem." 

Lucie M.

účastnice semináře "Střed těla"

"Tento seminář mi "otevřel oči". Anička dokázala vytvořit prostředí, ve kterém jsem začala více vnímat sebe a své postoje. Účastnila jsem se více seminářů, ale tento byl pro mne výjimečný. Ještě jednou děkuji, závěrečné cvičení bylo opravdu pohlazením po duši... nemám více slov. Moc díky!"  

Richard W.

účastník seminářů "Léčivá cesta po páteři"

"V životě jsem nezažil tolik energie kumulované v jedné osobě. Paní Crhová působí mladě, ale její moudrost a nefalšované nadšení a zájem o probíraná témata je dechberoucí. Kromě zajímavých témat mě oslovil styl vedení, vidět někoho kdo dělá svou práci naplno je dnes už rarita."  

Kristýna P.

účastnice semináře "Dno pánve"

"Nikdy mi nikdo neřekl, že je stejně důležitá relaxace svalů jako jejich pevnost. Dlouho jsem řešila problém v této oblasti a tento jednoduchý přístup mi hrozně pomohl! Zároveň jsem nevěděla, že to co prožívám a řeším v životě může mít vliv na mou páteř a svaly. Jsem spokojená, chci vědět více, určitě se chystám na další seminář. "  


Máte-li v tom jasno...

Přihlaste se včas.

Abych mohla zabezpečit komfortní a individuální průběh semináře, určila jsem

kapacitu tohoto setkání POUZE na 10 míst.

REZERVOVAT MÍSTO - ZDE 

další informace a dotazy


anna@pohybsradosti.cz

+420 723 949 276

nebo využijte kontaktní formulář 

Buďte mezi prvními, kteří se o novém semináři dozví: