Sebepoznávací  semináře

Pochopení sebe sama

energetické systémy těla - hormonální a lymfatický systém

tématický seminář 


propojující fyzické a psychosomatické aspekty našeho těla i života.


Pokud Vás trápí  CELKOVÁ ÚNAVA + ZTRÁTA VITALITY
+ nerovnováha hormonálního a lymfatického systému


+ pokud chcete VÍCE POCHOPIT SEBE SAMA  


Seminář Vás provede tématem energetických systémů našeho těla z různých úhlu pohledu + povídání bude doplněno o relaxační jógu s pečující meditací
Recenze účastníků semináře

aneb nahlédněte "pod pokličku"


Lucie M.

účastnice semináře "Střed těla"

„Tento seminář mi "otevřel oči“. Anička dokázala vytvořit prostředí, ve kterém jsem začala více vnímat sebe a své postoje. Účastnila jsem se více seminářů, ale tento byl pro mne výjimečný. Ještě jednou děkuji, závěrečné cvičení bylo opravdu pohlazením po duši... nemám více slov. Moc díky!"

Kristýna P.

účastnice semináře "Dno pánve"

„Nikdy mi nikdo neřekl, že je stejně důležitá relaxace svalů jako jejich pevnost. Dlouho jsem řešila problém v této oblasti a tento jednoduchý přístup mi hrozně pomohl! Zároveň jsem nevěděla, že to co prožívám a řeším v životě může mít vliv na mou páteř a svaly. Jsem spokojená, chci vědět více, určitě se chystám na další seminář. "

Richard W.

účastník seminářů "Léčivá cesta po páteři"

"V životě jsem nezažil tolik energie kumulované v jedné osobě. Paní Crhová působí mladě, ale její moudrost a nefalšované nadšení a zájem o probíraná témata je dechberoucí. Kromě zajímavých témat mě oslovil styl vedení, vidět někoho kdo dělá svou práci naplno je dnes už rarita."

Buďte mezi prvními, kteří se o novém semináři dozví: