.                                                                                                                                                                                                                                                                                 .                                                                                                                         .

ZDRAVOTNÍ  CVIČENÍ

      středa   11:00 - 11:50

PRO KAŽDÉHO

PRO ŽENY  I  PRO MUŽE 


MATEŘSKÉ CENTRUM POHÁDKA

Budějovická 303, Jesenice 252 42

lektorka:  fyzioterapeutka Bc. Anna Crhová


cena:

zvýhodněná cena pro seniory

250,-Kč / permanentka SENIOR na 5 lekcí

 jednorázový vstup SENIOR:  80,- Kč

ostatní:

700,-Kč / permanentka na 5 lekcí

jednorázový vstup: 150,- Kč


"Mohu toto cvičení vřele doporučit. Je profesionálně vedené a ušité na míru našim schopnostem. Krásně se protahujeme a užíváme i spoustu smíchu a legrace. Aniččin milý přístup je balzámem na duši. Cviky jsou přiměřené našemu věku i schopnostem. A kdyby některý cvik náhodou pro někoho obtížný byl, Anička okamžitě nabízí lehčí verzi jeho provedení. Pojďme se opět setkávat pohromadě, ať jsme v kondici!!"

paní Lenka, seniorka - Jesenice


INFORMAČNÍ KONTAKT

tel. +420 723 949 276

anna@pohybsradosti.cz 

nebo využijte kontaktní formulář

Můj přístup 

Předávám to nejlepší, co jsem se studiem fyzioterapie, jógy a především svou vlastní praxí naučila. I přesto ale nechávám klienty, aby to zkusili a zjistili, jestli je to i pro ně dobré. Aby cvičili do pocitu příjemna a bezbolestně. Aby na prvním místě poslouchali své vlastní tělo, pak až teprve mě. Jak říkám na svých lekcích - moje instrukce berte jako pozvání a sami za sebe zvažte, zda-li jej chcete přijmout. Naslouchejte především svému vlastnímu tělu... těším se na setkání s Vámi!